Ana Sayfa Politika, Yazarlar 31.01.2021 2962 Görüntüleme

SAVORJİN

MERHABA

Değerli okurlar,

Uzun süredir beraberiz.

Uzun sürecekte beraberliğimizin daha ilk adımındayız.

Yapılacak çok işimiz var.

Dünyanın döndüğü günden bu yana var olan varlıklar, dönmeye devam etikçe de var olacak olanlar, için müdahale edemeyeceğimiz DOĞAL KANUNLAR var.

İnsanın var olduğundan bu güne var olan ve var oldukça değiştiremeyeceğimiz TARİHSEL DOĞAL YASALAR var.

Ayrıca mevcut doğanın içinde ki nokta kadar yer alan bu dünyada, yaşayanların bizde ömrümüz süresince devir aldığımız, sahip olduğumuz ve devir edeceğimiz bir yaşamsal ile üretimsel mirasımız olacak.

Bu yaşadığımız sürede değiştiremeyecek kanun ve kuralara uyumlu bir hümanist, var olmanın yanında tüm gücümüzle katkı sağlayacak, katkı sağladıkça yaşamın anlamını kavrayacak, toplumsulaşacak, gelişmenin hızına uyacak, ivmeyi artıracak, beklide zenginlik katacak, mutluluğun kazancıyla anlamlı bir ÖMÜRCÜN olacağız.

Yâda hiç kimsenin farkına varmadığı, bizimde fark edemediğimiz, bir varoluşun, hiçliğinde esemesi okunmayan, bir nesnenin lüzumsuzluğu ile yok olacağız.

Hiç ölmeyenlerin bize kazandırdıkları ile ‘GÖZ’ gören, eleştiren, fark eden, coşturan, hissettiren milyonlarca alandan sonra kilere, eserler bırakan bir farkında lığın ‘GÖZLEM’ ve gözün tekil halinden çıkaracaktır.  ‘FELSEFE’ ve ondan doğan, binlerce ‘BİLİM’ ve bilimden her birinden ayrılacaktır. ‘MİLYONLARCA BİLİMSEL DAL’ alanında yeni buluşlar, görevler, gelişmeler, dönüşümle ve Dünya dışında ki uçsuz bucaksız EVREN fethine doğru, yol almamızı sağlamak için, ÖLÜMSÜZ olarak değişilmez; DAİMİKALAN, ‘TABLET’, ‘SAYFA’, ‘DİJİT’ VEYA ‘IŞIKSAL YAZIM’ beklide ismini bilmediğim, gelecekte isimlendirilen, bir yöntemle isimleri kazılarak anılacaktır.

Ama bunları bir Taraftan PANDEMİ ile kıstırılan çoğunluğun, diğer taraftan var olan varlıklı ve imkânları olanların, MARS gezegenine uzanan bir dönemde yazıyorum.

Bu dönemde başlangıç olan, ama bedellerinin de ağır ödeneceği bir aşmadayız.

Sayfaların yerine, bundan sonra sanıyorum, dijital sayfalarla beraber olacak ve yolumuza devam edeceğiz. İlerleyen sürelerin, neyi beraberinde getireceğini, YENİ GELİŞMELER gösterecektir.

Çok mutlu değilim.

Yazınsal gazete ve sayfalar yerine, dijital sayfalarla size hitap etmekten.

Mutlu değilim, dershanelerde ki sınıf arkadaşlığı yerine, uzaktan eğitim ile yapılacak olan eğitime tanık olmaktan.

Mutlu değilim; çarşı Pazar alışverişinin canlılığından, sanal alışverişle yapılacak ticarete.

Ama bu benim önüne geçemeyeceğim, kadar geliştirilen bir sistemin, doğal kanunları içinde, işletilen gelişmişliğin, yeni ile eskiyi değiştiren, koşulara uyanların yaşayıp, uymayanların DOĞAL SELEKSİYON ile eleyen, dönemin önüne geçemeyeceğim bir evresine tanığım.

En azından ben, kendimi suçlayarak ve engel olamadım diyerek, geçmişe özlem duyacaklarımla, yeni döneme alışamayacağımın, sancılarıyla devam edeceğimi görüyorum.

DELİLER IRMAĞI hikâyesinde ki, taç giyme sahnesinde olduğu gibi, DİJİTAL UYUM sağlama seronomisini, kendim için uyguladığım için üzgünüm. Ama umarım, bilmediğimiz, insanlık adına yeni başlangıç ve huzur getiren sonuçları olur.

Gerçekleri SUN’AR yayın hayatına bu şartlar ve duygularla başlıyor.

Bu yazı ile MERHABA diyorum, ama teatral filmografik görsel anlatı dili olan,’ EMOJİN’ alfabesinde ne denir henüz bilmiyorum.

Öğrenince, bir yazı daha yazmanın, sözünü veriyorum.

Çünkü henüz yeni başladık ve yolumuz çok uzun.

Bu uzun yolda, GERÇEKLERİ SUN’AR bir pencereden olmaya çalışacağız.

Kalım Sağlıcakla.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster